Ayşe UYSAL SEÇKİN

Kurucu Müdür

1975 Aydın Doğumlu. Evli. 26 yıllık Eğitimci ve insan kaynakları müdürü.

1998 yılında Mersin Üniversitesi Fen Edebiyatı Fakültesi Öğretmenlik Pedogojik  Formasyon Eeğitimini tamamladı.

2005 yılında Anadolu Üniveritesi işletme lisans ve 2021 yılında Felsefe lisans bölümü mezunu olup, 3 farklı alanda üniversite diplomasına sahiptir.

Ayrıca bir çok kurs ve seminerlere katılmış olup çok sayıda uzmanlık belgesine sahiptir.

Erdem Seçkin

Kurucu Ortak

2000 Yılı Sakarya Sapanca doğumludur. İlköğrenimine Manisa Sekiz Eylül Kemal -Neşen Dömekdi Okulunda başlayıp, İzmir'de öğrenim hayatına devam etmiştir.

Eğe Üniversitesi Otomotiv Teknolojisi mezunudur. Lisanslı sporcu olup uzun yıllar Gaziemir Gençlik Kulubü Futbol takımında kaleci olarak Futbol oynamıştır.

Kick Boks sporu ile ilgilenmekte olup ilgili alanda spor hocalığı yapmaktadır.

Merve ÖZDEMİR

Dil ve Konuşma Terapisti
Merve Özdemir Evli. Eskişehir Gelişim Fen lisesinden 2017 yılında mezun olup, İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapistliği bölümünü kazandıktan sonra bölümü başarıyla bitirerek MEDKOM (İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ,Konuşma ve Yutma Terapisi ve Yenilikçi Teknolojiler Uygulama Merkezi) gözlem stajı yaptım ve bununla beraber online terapi izleme ve uygulamaları da beraberinde sürdürdüm.Lisans eğitimim tamamlandıktan sonra 3 ayrı Rehabilitasyon merkezinde iş deneyimi ile mesleğimi devam ettirmekteyim.

Züleyha Yılmaz

Dil ve Konuşma Terapisti

Züleyha Yılmaz, Yahya Akel Fen Lisesini başarıyla tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünü Şeref Öğrencisi olarak bitirmiştir. Lisans hayatı boyunca 2. Ulusal Dil Konuşma Terapisi Kongresi başta olmak üzere birçok kongre ve eğitime katılım göstermiştir. Ankara’da birden fazla danışmanlık merkezinde ve birçok rehabilitasyon merkezinde gönüllü ve zorunlu stajlarını tamamladıktan sonra bir sene Hacettepe Hastanesi’nde ses, yutma, gecikmiş konuşma, Afazi, Dizatri, kekemelik, konuşma sesi bozuklukları, çocukluk çağı konuşma apraksisi gibi birçok alanda çalışmıştır. Ardından İstanbul’da bu çalışmalarını sürdürmüştür. DIR  Floortime 101 ve DIR Floortime 201 eğitimlerini tamamlayarak DIR Floortime terapisti olarak çalışmalarına devam etmiştir. Eğitim hayatında ve meslek hayatında bir çok farklı vaka grubuyla çalışmıştır. Otizmli çocuklarda dil ve konuşma terapisini desteklemek adına ETEÇOM eğitimini tamamlamış ve Floortime’a  ek olarak ETEÇOM Terapisti olmuştur. Mayıs 2023’ten bu yana İzmir’de çalışmalarını sürdürmektedir.

Alev Kuru

Uzman Öğretici

Almanya’nın Hamburg şehrindedoğan Alev KURU, İstanbul Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü birincilikle bitirmiştir. Yüksek Lisans tezçalışması için“10-14 Yaşları Arasındaki Üstün Zekâya Sahip Çocukların Etiketlenme Durumunun Benlik Saygısına ve Empati Düzeylerine Etkisi” adlı araştırmayı savunarak uzman ünvanını almıştır. Çocuk gelişimi, çocuk sağlığı ve sinir bilim alanında sunulan ulusal ve uluslararası çok sayıda bildirisi, kitap bölümü ve makaleleri bulunmaktadır. Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji bölümünde eğitim aldıktan sonar hâli hazırda Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Moleküler Nöro bilim bölümünde doktora öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.

Hakan ENDER

Kurum Şoförü